Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jocuri educative

Număr anunț
DA20131995
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA SÂNTIMBREANU (CUI 32211529)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
23.04.2018 11:22
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.