Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
CD 02/23.04.2018
- Număr anunț
- DA20128807
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUB S.R.L. (CUI 37868890)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.460 RON
- Valoare atribuită
- 3.217,80 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2018 09:31
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.217,80 RON
din 3.460 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 242,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.