Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA20127784
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Furnizor / câștigător
CONSTANT DISTRIBUTION SRL (CUI RO32850760)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522 RON
Valoare atribuită
522 RON
Data publicării
23.04.2018 08:43
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522 RON

din 522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.