Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20137391
Autoritate contractantă
Gradinita de copii "Benedek Elek (CUI 16028415)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,65 RON
Valoare atribuită
199,65 RON
Data publicării
23.04.2018 14:32
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 21:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,65 RON

din 199,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.