Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs IATA Weighr&Balan
- Număr anunț
- DA20134811
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
- Cod CPV
- 79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.291 RON
- Valoare atribuită
- 6.291 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:52
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.291 RON
din 6.291 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro