Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA20131282
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si de Asistenta Educationala Prahova (CUI 18529749)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,27 RON
Valoare atribuită
221,27 RON
Data publicării
23.04.2018 10:59
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,27 RON

din 221,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.