Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare scaun directorial ergonomic pentru secretariatul primarului

Număr anunț
DA20130672
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
EMOB DESIGN.RO SRL (CUI RO31118287)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare atribuită
910 RON
Data publicării
23.04.2018 10:38
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910 RON

din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.