Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de gestionare a situatiilor de criza
- Număr anunț
- DA20127816
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- VLASIE GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 35331058)
- Cod CPV
- 79430000-7 · Servicii de gestionare a crizelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.000 RON
- Valoare atribuită
- 52.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 08:45
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.000 RON
din 52.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro