Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII GENERALE SI RENOVARE LA BL ANL VD8, SC 1,2,3 DR.TR.SEVERIN MEHEDINTI
- Număr anunț
- DA20123341
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- MODICON SRL (CUI RO11280739)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.603,74 RON
- Valoare atribuită
- 52.603,74 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 13:28
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.603,74 RON
din 52.603,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro