Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII LA CAMINUL CULTURAL DIN SATUL NICHITENI, COMUNA COTUSCA, JUDETUL BOTOSANI
- Număr anunț
- DA20113818
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTUSCA (CUI 3372157)
- Furnizor / câștigător
- AST PÎNZARIU SRL (CUI 22374570)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.886,75 RON
- Valoare atribuită
- 165.886,75 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 16:07
- Termen limită
- 27.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165.886,75 RON
din 165.886,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro