Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa Xenon pentru scaner Panasonic KV-S3105C

Număr anunț
DA20134990
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL OLT (CUI 5102257)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,25 RON
Valoare atribuită
630,25 RON
Data publicării
23.04.2018 12:58
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,25 RON

din 630,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.