Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa retea TP-LINK TG-3468
- Număr anunț
- DA20126564
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERS GROUP SRL (CUI RO17453839)
- Cod CPV
- 30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,26 RON
- Valoare atribuită
- 151,26 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 20:50
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,26 RON
din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro