Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 40 KVA modular extern trifazat

Număr anunț
DA20127696
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
ALL - GENERATING S.R.L. (CUI RO17306510)
Cod CPV
31156000-4 · Surse de alimentare electrica discontinua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.642,48 RON
Valoare atribuită
47.642,48 RON
Data publicării
23.04.2018 08:38
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.642,48 RON

din 47.642,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.