Număr anunț
DA20109003
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD (CUI 24130679)
Furnizor / câștigător
TOP HUMAN TARGET EXPERT SRL (CUI 38224234)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.568 RON
Valoare atribuită
8.568 RON
Data publicării
19.04.2018 13:14
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.568 RON

din 8.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.