Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOP ZN 2"

Număr anunț
DA20137071
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,04 RON
Valoare atribuită
5,04 RON
Data publicării
23.04.2018 14:18
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,04 RON

din 5,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.