Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bec stroboscopic 823379 REC
- Număr anunț
- DA20132148
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 657 RON
- Valoare atribuită
- 657 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 11:28
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
657 RON
din 657 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro