Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,4% sub estimat
Antena flexibila ptr. radiotelefon si Acumulator ptr. radiotelefon portabil KENWOOD TK-3170
- Număr anunț
- DA20105169
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- AXEL TELECOM GRUP SRL (CUI RO14379703)
- Cod CPV
- 32352000-5 · Antene si reflectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.799 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2018 11:03
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.799 RON
din 3.750 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 951 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.