Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Discuri carborund 38x1.2mm
- Număr anunț
- DA20129115
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 33136000-2 · Instrument rotativ si abraziv (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 09:43
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro