Acasă · Licitații
· Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Doxorubicina Accord 100mg/ml conc.sol.perf*1fl*50ml (DOXORUBICINUM) - 185190387
- Număr anunț
- DA20132712
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33650000-1 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614,60 RON
- Valoare atribuită
- 614,60 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 11:45
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
614,60 RON
din 614,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro