Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spiolto respimat 2,5mcg/ 2,5mcg sol inh

Număr anunț
DA20129650
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430 RON
Valoare atribuită
430 RON
Data publicării
23.04.2018 10:05
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430 RON

din 430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.