Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ID Diaclon Rhesus si antigen Kell eritrocitar / ID-DiaCell IP-IIP IIIP / ID-DiaCell I-II-III
- Număr anunț
- DA20128828
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.344 RON
- Valoare atribuită
- 17.344 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 09:32
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.344 RON
din 17.344 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro