Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente

Număr anunț
DA20110333
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,45 RON
Valoare atribuită
622,45 RON
Data publicării
19.04.2018 13:59
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,45 RON

din 622,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.