Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALIMTA 500MG *1 FL - PEMETREXEDUM

Număr anunț
DA20104715
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.400 RON
Valoare finală
73.400 RON
Data publicării
19.04.2018 10:47
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.