Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flixotide CFC-Free 50mcg 120doze inhaler /
- Număr anunț
- DA20100559
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,75 RON
- Valoare atribuită
- 133,95 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 08:03
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,95 RON
din 131,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro