Ofertă acceptată
Cumpărare directă
camera roata roaba 400-08
- Număr anunț
- DA20132483
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 34631100-0 · Roti monobloc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 11:37
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80 RON
din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro