Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie utilitara Duster VU 1.5 DCI 110 CP 4X4 E6

Număr anunț
DA20127629
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.671,66 RON
Valoare atribuită
70.671,66 RON
Data publicării
23.04.2018 08:33
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.671,66 RON

din 70.671,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.