Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID DE SPALAT PARBRIZE DE VARA BIDON 5 LITRI / SOLUTIE PARBRIZ VARA 5 LT. / LICHID SPALARE VARA

Număr anunț
DA20133047
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,95 RON
Valoare atribuită
40,95 RON
Data publicării
23.04.2018 11:55
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,95 RON

din 40,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.