Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lenjerie de pat 1 pers bumbac satinat 160/210 cm
- Număr anunț
- DA20107345
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL-MOD SRL (CUI RO15145816)
- Cod CPV
- 39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare finală
- 2.200 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 12:16
- Data finalizării
- 23.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.