Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta financiara

Număr anunț
DA20132965
Autoritate contractantă
OFICIUL DE COMPENSARE PENTRU ACHIZITII DE TEHNICA SPECIALA (CUI 26332291)
Furnizor / câștigător
Barascu Dumitru PFA (CUI 32638687)
Cod CPV
79412000-5 · Servicii de consultanta in gestiune financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
23.04.2018 11:53
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.