Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rigola PD 200V tip 0.0 D400 natur
- Număr anunț
- DA20130058
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
- Furnizor / câștigător
- ACO SRL (CUI 11525316)
- Cod CPV
- 44115000-9 · Elemente de montaj pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.645,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.645,37 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 10:18
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.645,37 RON
din 2.645,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro