Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese pentru excavatoare

Număr anunț
DA20093379
Autoritate contractantă
COMUNA BIXAD (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BIXAD, JUD. COVASNA) (CUI 16355433)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare finală
8.400 RON
Data publicării
18.04.2018 12:53
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.