Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAS CURAT INALT PRES AQUATAK 1

Număr anunț
DA20132274
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE ACTIVE DIN PROIECTE CU FINANTARE EUROPEANA (CUI 35533626)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654,62 RON
Valoare atribuită
654,62 RON
Data publicării
23.04.2018 11:31
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654,62 RON

din 654,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.