Atribuită Cumpărare directă

Bewello Telecomandă universală pentru aer condiționat - 1000 în 1 - 2 x AAA - alb

Număr anunț
DA36120262
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
38820000-9 · Echipament pentru comanda de la distanta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
104,90 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,90 RON