Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE CENTURI TARGA PACIENT KARTSANA DE PE AUTO MAI35135 CF DEVIZ 04-DE-01168-UPU-SJUBC

Număr anunț
DA20134187
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.115 RON
Valoare atribuită
1.115 RON
Data publicării
23.04.2018 12:31
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.115 RON

din 1.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.