Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE SI REVIZII TEHNICE PENTRU TRAPE DE DECORURI MANUALE SI ELECTRICE
- Număr anunț
- DA20133778
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.840 RON
- Valoare atribuită
- 27.840 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:18
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.840 RON
din 27.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro