Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AUTO DACIA UM 02494

Număr anunț
DA20124554
Autoritate contractantă
R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,76 RON
Valoare atribuită
456,76 RON
Data publicării
20.04.2018 14:18
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,76 RON

din 456,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.