Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere si reparatii auto
- Număr anunț
- DA20121494
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- HARGHITA SERVICE SRL (CUI RO29146668)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.338,29 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 12:20
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.338,29 RON
din 1.338,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro