Atribuită Cumpărare directă

SET ASPIRATIE TIP REDON NR 10 = 50 BUC, NR 14 = 75BUC, NR 18 = 50 BUC

Număr anunț
DA36120505
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON