Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mic dejun, pranz , cina total pe 2 zile.

Număr anunț
DA20132493
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
Centrul de Caritate si Învatamânt Reformat Bod Peter (CUI RO13532115)
Cod CPV
55511000-5 · Servicii de cantina si alte servicii de cafenea cu clientela restransa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944,95 RON
Valoare atribuită
1.944,95 RON
Data publicării
23.04.2018 11:38
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944,95 RON

din 1.944,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.