Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC 96% PENTRU ANALIZA / ETANOL 96% (uz nealimentar) DENATURAT

Număr anunț
DA36120632
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.139,50 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.139,50 RON