Atribuită Cumpărare directă

Kanamicina sulfat H ung.oft x 6g / COMBINATII (KANAMYCINUM+HYDROCORTISONUM)

Număr anunț
DA36120715
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
866,40 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,40 RON