Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service si mentenanta sistem de alarma,sonorizare,detectie si avertizare incendiu,date-voce

Număr anunț
DA20109966
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
Furnizor / câștigător
EMPO SYSTEMS SRL (CUI RO27895862)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480 RON
Valoare atribuită
2.480 RON
Data publicării
19.04.2018 13:46
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.480 RON

din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.