Atribuită Cumpărare directă

34928200-0 Garduri (Rev.2)

Număr anunț
DA36121267
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
MARIMAX SERV CONSTRUCT SRL (CUI 37370363)
Cod CPV
34928200-0 · Garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
294.000 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294.000 RON