Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare apa naturralla purificata - apa plata

Număr anunț
DA20123361
Autoritate contractantă
Administratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1 (CUI 26363506)
Furnizor / câștigător
AQUA QUEEN SRL (CUI RO16933634)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.040 RON
Valoare atribuită
11.040 RON
Data publicării
20.04.2018 13:28
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040 RON

din 11.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.