Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mere golden

Număr anunț
DA20143300
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI RO7646042)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,50 RON
Valoare atribuită
211,50 RON
Data publicării
24.04.2018 09:49
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,50 RON

din 211,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.