Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINCARCARE CARTUS LASER COLOR PANA IN 5000 PG.
- Număr anunț
- DA20139850
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI RO26185328)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.735 RON
- Valoare atribuită
- 7.735 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 16:29
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.735 RON
din 7.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro