Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIERE 1KG

Număr anunț
DA20136329
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
03142100-9 · Miere naturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,20 RON
Valoare atribuită
275,20 RON
Data publicării
23.04.2018 13:44
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,20 RON

din 275,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.