Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si reparare a calculatoarelor

Număr anunț
DA20123133
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
Furnizor / câștigător
PANCIU IT SRL (CUI 37420615)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.560 RON
Valoare atribuită
25.560 RON
Data publicării
20.04.2018 13:18
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.560 RON

din 25.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.