Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatie si intretinere Imprimante
- Număr anunț
- DA20090208
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA DOLJ (CUI 12306993)
- Furnizor / câștigător
- FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
- Cod CPV
- 50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.160,86 RON
- Valoare finală
- 3.160,86 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 11:09
- Data finalizării
- 24.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.