Ofertă acceptată Cumpărare directă

09132100-4 Benzina fara plumb

Număr anunț
DA20142528
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARITEI (CUI 14117583)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,60 RON
Valoare atribuită
406,60 RON
Data publicării
24.04.2018 09:26
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,60 RON

din 406,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.